Θέμα: Συναντηση - συνεστιαση μελων...  (Αναγνώστηκε 969 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nektarios

• Full Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Χαρα και δημιουργια...

• Δραστηριότητα
    0%
« στις: Φεβρουάριος 20, 2010, 08:58:39 πμ »
Καλημερα σε ολα τα μελη,

Κατ' αρχην πιστευω οτι ειναι παρα πολυ καλο να οργανωνεται μια συγκεντρωση - συναντηση (οπως θελετε ο καθενας ονομαστε το)
το λιγοτερο μια φορα το χρονο. Κατα τη γνωμη μου η τοποθεσια που θα επιλεγεται θα οριζεται απο συμφωνη γνωμη των περισσοτερων
μελων της σελιδας και βεβαια να βολευει τους περισσοτερους για να μπορουν να παρευρεθουν.
Εγω θα προτιμουσα τοποθεσια εκτος νομου Αττικης, καπου στην καντρικη Ελλαδα ας πουμε.

Παντως καλο ειναι να δωσουν ολα τα μελη την δικια τους αποψη, γνωμη ετσι ωστε να σχηματιστει μια ολοκληρωμενη εικονα για
την οργανωση γενικοτερα της συναντησης.
Ο ομφαλος της γης ειναι η πατριδα μας, πρεπει να το νοιωσουμε μεσα μας και ν' αρχισουμε να το εκμεταλλευτουμε για καλους σκοπους.

Αποσυνδεδεμένος 704

• Hero Member

• Δραστηριότητα
    0%
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 09:08:01 πμ »
Είμαι σύμφωνος να βρεθούμε και να γνωριστούμε όλοι από κοντά ας γράψουν όσοι φίλοι θέλουν και ορίσουμε μια ημερομηνία που θα μας βολεύει όλους και τον τόπο.

Αποσυνδεδεμένος Nektarios

• Full Member
  • Χαρα και δημιουργια...

• Δραστηριότητα
    0%
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 12:16:08 μμ »
Καλημερα σε ολα τα μελη,

Παιδια δεν ειναι κακο να εκφρασετε τη γνωμη σας οποια κι αν ειναι αυτη, εστω και μονολεκτικα οποιος θελει...
Γνωριζω πολυ καλα οτι υπαρχουν δυσκολιες, υποχρεωσεις και πολλα αλλα τα οποια δεν μας αφηνουν το χρονο
να σκεφτουμε μια απλη συναντηση, συγκεντρωση, συνεστιαση οπως θελετε πειτε το...
Ομως μπορουμε να πουμε τη γνωμη μας οποι κι αν ειναι αυτη...

Φιλικα,

Νεκταριος....

***Εγω παντως συμφωνω
Ο ομφαλος της γης ειναι η πατριδα μας, πρεπει να το νοιωσουμε μεσα μας και ν' αρχισουμε να το εκμεταλλευτουμε για καλους σκοπους.

Αποσυνδεδεμένος minoas33

• Jr. Member
  • **

• Δραστηριότητα
    0%
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 21:49:02 μμ »
Mέσα και εγώ παιδιά. Γέρακα Αττικής μένω.
Οσο για την ημερομηνία το κανονίζουμε.
Του Ξέρξου Γράψαντος Πέμψου,
Τα Οπλα Αντέγραψε,
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

TinyPortal © 2005-2011